Pony Club - Jazda konna dla dzieci

Jazda konna

 

zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat na jazdy na kucach

lonża 30 min ................................................................... 50 zł jazda z instruktorem 60 min ....................................... 60 zł 

 

dzieci młodsze zapraszamy na oprowadzanki

oprowadzanka 20 min .................................................. 30 zł

 

cennik dla klubowiczów:

lonża 30 min ................................................................... 40 zł

jazda z instruktorem 60 min ........................................ 50 zł

roczna składka członkowska klubu pony ...............  100 zł

przynależność do klubu uprawnia do zniżek na jazdy, pierwszeństwa udziału w bezpłatnych projektach Fundacji, imprezach integracyjnych itp.

Zapraszamy do naszej szkoły jazdy konnej dla juniorów.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do dzieci i młodszej młodzieży. Już 3-4 latki mogą u nas skorzystać z oprowadzanek i przytulić się do miękkiej grzywy kucyka.        Nasza stajnia jest odpowiednim miejscem, aby rozpocząć przygodę z jeździectwem. Uczymy jazdy konnej w spokojnej, kameralnej atmosferze, a doświadczeni szkoleniowcy przekazują wysokiej jakości wiedzę. Oprócz techniki jazdy uczymy przede wszystkim szacunku dla koni oraz nastawienia na pracę jeźdźców nad sobą.  Możliwe, że nie każdemu się to spodoba, ale nie jesteśmy stajnią, gdzie można wpaść "pojeździć" w weekend. Nie wypożyczamy koni, nie ma również możliwości jazdy samodzielnej bez instruktora - i za te "niedogodności" z góry przepraszamy :)    

Podstawowa nauka jazdy - lonże, ćwiczenia na maneżu, wzbogacone są o szereg ćwiczeń zręcznościowych, które pozwalają zerwać z monotonią i rutyną.

Jeździectwo uczy współpracy. Konie poprzez prawidłowo prowadzone zajęcia pomagają kształtować charakter, uczą bycia fair, empatii, zrozumienia, konsekwencji, przekuwania porażek w siłę napędową do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Koń to wszakże nie rower - to inteligentne zwierzę, które w wyniku wspólnych treningów staje się partnerem, towarzyszem i przyjacielem młodego jeźdźca.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił - serdecznie zapraszamy na naukę jazdy konnej do naszej stajni! 

Znajdź nas na Facebooku