O Nas

O Nas

Fundacja Fun Farma jest organizacją non-profit. Wszystkie zyski z odpłatnych zajęć przeznaczane są na działalność statutową. Zarząd Fundacji i kierownictwo Klubu Jeździeckiego działa na zasadzie wolontariatu. 
                                            
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy                   nasz zarząd i kadrę:

Anna Lasoń

Prezes i założycielka Fundacji Fun Farma, Kierownik/koordynator Klubu Jeździeckiego Fundacji Fun Farma, inżynier Rolnictwa i Biologii SGGW (specjalność agronomia i agrobiznes), absolwentka Filologii Niemieckiej UŁ. Hodowca, członek Polskiego Związku Hodowców Koni. Z końmi i jeździectwem związana od 25 lat. Uprawnienia wychowawcy wypoczynku.

Łukasz Lasoń

Wiceprezes i współzałożyciel Fundacji Fun Farma, inżynier Rolnictwa i Biologii SGGW (specjalność agronomia i agrobiznes), technik ogrodnik (specjalność kształtowanie terenów zieleni).

Agnieszka Kilim (Rzemieniecka)

Trener Klubu Jeździeckiego Fundacji Fun Farma, Instruktor jazdy konnej z wieloletnim doświadczeniem zwłaszcza w pracy z dziećmi, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (Turystyka i Rekreacja), złota odznaka jeździecka i trzecia klasa sportowa w skokach przez przeszkody.
Znajdź nas na Facebooku