O Nas

O Nas

Fundacja Fun Farma jest organizacją non-profit. Wszystkie zyski z odpłatnych zajęć przeznaczane są na działalność statutową. Zarząd Fundacji i kirownictwo Klubu Jeździeckiego działa na zasadzie wolontariatu. 
                                            
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy                   nasz zarząd i kadrę:

Anna Lasoń

Prezes i założycielka Fundacji Fun Farma, Kierownik/koordynator Klubu Jeździeckiego Fundacji Fun Farma, inżynier Rolnictwa i Biologii SGGW (specjalność agronomia i agrobiznes), absolwentka Filologii Niemieckiej UŁ. Hodowca, członek Polskiego Związku Hodowców Koni. Z końmi i jeździectwem związana od 25 lat. Uprawnienia wychowawcy wypoczynku.

Łukasz Lasoń

Wiceprezes i współzałożyciel Fundacji Fun Farma, inżynier Rolnictwa i Biologii SGGW (specjalność agronomia i agrobiznes), technik ogrodnik (specjalność kształtowanie terenów zieleni).

Agnieszka Kilim (Rzemieniecka)

Trener Klubu Jeździeckiego Fundacji Fun Farma, Instruktor jazdy konnej z wieloletnim doświadczeniem zwłaszcza w pracy z dziećmi, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (Turystyka i Rekreacja), złota odznaka jeździecka i trzecia klasa sportowa w skokach przez przeszkody.

Katarzyna Józwiak

Absolwentka Pedagogiki UŁ (specjalność wychowanie fizyczne), studia podyplomowe Terapia Ruchowa z Gimnastyką Kompensacyjno-Korekcyjną oraz Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna na WSEZINS, nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej integracyjnej - pracuje z dziećmi w różnym wieku, w tym z dziećmi o specjalnych i specyficznych potrzebach edukacyjnych. Instruktor rekreacji ruchowej - fitness – nowoczesne formy gimnastyki, instruktor dyscypliny sportowej- piłki ręcznej oraz pływania. Uprawnienia - kierownik wycieczek szkolnych i obozów wędrownych oraz wychowawca placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Kursy - kurs ratownika wodnego oraz kurs masażu leczniczego.  Z końmi, jeździectwem rekreacyjnym i hipoterapią związana od dziecka, jest to jej hobby i ogromna pasja.
Znajdź nas na Facebooku